Skąd pobierać darmowe ebooki?
Ebooki

Skąd pobierać darmowe ebooki?

Posted on in Ebooki

Kupując swój pierwszy czytnik do e-booków zawsze chcemy go na początek przetestować. Możemy to zrobić korzystając z darmowych aplikacji, które dostępne są w internecie. Gdzie znajdziemy darmowe e-booki do przeczytania? Rozwiązań jest wiele, ale dzisiaj przeczytasz o tych najlepszych, które posiadają tylko legalne i darmowe e-booki do ściągania.

1. Wolne Lektury

W tym miejscu znajdziemy wiele darmowych e-booków do przeczytania oraz takich, które nie posiadają już praw autorskich, ponieważ one wygasły, więc możemy bezpośrednio ściągać je na komputer i czytać na swoich czytnikach. Znajdziemy tutaj publikację wielu polskich dobrych pisarzy, jak również wielu tych zagranicznych.

2. Wikiźródła

W tym serwisie znajdziemy bardzo wielką bazę tekstów, które są dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników internetu. Tutaj natomiast są już osoby mniej znane na polskim i światowym rynku, ale za to możemy tutaj znaleźć dużo publikacji odnoszących się do poezji czy też publicystyki, jak również znajdziemy tutaj wiele ciekawych dokumentów.

3. Bookini

Tutaj znajdziemy ponad 2700 książek przerobionych na ebooki, ale niestety jakość tych e-booków jest dość kiepska, ponieważ została zachowana stara pisownia. Bez problemu możemy pobierać darmowe e-booki i czytać na własnym komputerze.

4. Fantastyka Polska

Jak sama nazwa wskazuje serwis posiada e-booki, które są formą różnych opowiadań, powieści science-fiction, horrorów czy też fantastyki. Znajdziemy tutaj setki różnego rodzaju publikacji i większość z nich dostępna jest bezpłatnie.

5. IPN

To kolejny świetny serwis z bezpłatnym e-bookami i tutaj będziemy mogli pobrać sobie głównie e-booki zawierające wiedzę historyczną. Jest to jeden z najlepszych serwisów dla osób, które lubią poznawać historię i na ten temat czytać. Znajdziemy tu też dużo publikacji na tematy specjalistyczne.

6. Strony księgarni

Praktycznie w każdej księgarni internetowej, w której sprzedaje się również e-booki możemy znaleźć darmowe publikacje. Jest to bardzo dobre zagranie księgarni, ponieważ kiedy założymy w serwisie konto i będziemy czytać darmowe e-booki, to możliwe, że w przyszłości będziemy zainteresowani zakupem ich produktów.

7. Czytaj za Free

Ten serwis to prawdziwy klasyk. Mamy tutaj zarówno dostępną literaturę klasyczną, ale także różnego rodzaju poradniki oraz ebooki, które możemy ściągnąć i czytać dla naszych dzieci. Tutaj znowu, żeby pobrać darmowy publikacje musimy założyć konto i dopiero po zalogowaniu będziemy mieć dostęp do setek różnego rodzaju publikacji, które możemy pobrać bezpłatnie na pulpit komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *